Noclegi w centrum Łodzi

Hotel Borowiecki znajduje się przy jednej z głównych arterii miasta i gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Łodzi. W zasięgu wzroku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Zaledwie 10 minut drogi dzieli nas od centrum miasta, słynnej ulicy Piotrkowskiej i Manufaktury.

W pobliżu znajduje się Zoo, Ogród Botaniczny, Atlas Arena, stadion piłkarski i żużlowy  oraz oraz Park im. Józefa Piłsudskiego – największy park w Łodzi.

Parking

Naszych Gości zapraszamy do korzystania z bezpłatnego parkingu, na którym znajduje się 200 miejsc postojowych.

Parking jest przeznaczony zarówno dla samochodów osobowych, jak i autokarów.

W przypadku grup zorganizowanych może być konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Parking jest czynny w godz. 06.00–23.00. Wjazd od ul. M. Kasprzaka.

Idealne miejsce dla rodziny

Dzieci do 6 roku życia nocują u nas bezpłatnie. Do dyspozycji Gości są łóżeczka dla maluszków. Na życzenie udostępniamy również foteliki do karmienia, przewijaki oraz podgrzewacze.

Podczas, gdy Państwo będą kosztowali specjałów Szefa Kuchni naszej restauracji, dzieci miło i kreatywnie spędzą czas w kąciku malucha.

W odległości 200 m od hotelu znajduje się wodny raj dla dzieci w każdym wieku – Aquapark Fala oraz Nowoczesna Strefa Rekreacji, Wypoczynku i Animacji w Parku na Zdrowiu.

Hotel przyjazny zwierzętom

Nie ważne czy podróżujesz służbowo, czy prywatnie, teraz nie musisz rozstawać się ze swoim pupilem. Zwierzęta lubią przestrzeń naszego hotelu i zawsze są tutaj mile widzianymi gośćmi.

W pokoju na Twojego przyjaciela będzie czekała miska z wodą i powitalna przekąska. Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w pobliżu znajduje się największy park w Łodzi.

Siłownia w hotelu

Aktywni Goście mogą korzystać z naszej mini-siłowni, czynnej 24 h/dobę. Amatorów joggingu ucieszy bliskość parku ze specjalną ścieżką dla biegaczy, zaś osoby, które wolą dbać o sylwetkę pod okiem instruktora – sąsiedztwo klubu fitness.